CE-merking av stålkonstruksjoner
   
         
   
   
         
   
< TILBAKE INNHOLD
 
 
   

8. Sertifiserte medlemsforetak ihht NS-EN 1090-1

Foklaring til listen nedenfor :

Medlemsforetak som ønsker å komme med i listen: send kopi av gyldig sertifikat HIT

Foretak
FPC/ EXC
ISO 3834
ISO 9001
ISO 14001
A. Kvam AS, www.alfkvam.no
/ 2
-
-
ABT Bygg AS, www.abt.no
/ 2
- 3
-
-
AK Mekaniske AS, www.akmek.no
/ 3
-
-
-
Alsaker Stål AS, www.alsakerstal.no
/ 3
- 2
-
-
Alsvåg Plater AS, www.alsvag.no
/ 3
-
-
-
Armec AS, www.armec.no
/ 3
- 2
-
-
Bakkesmia AS, bakkesmia@tussa.com
/ 2
- 3
-
-
BEKO Industriverksted AS, www.bekoind.no
/ 3
-
-
-
Brackmann & Olsen Mekaniske AS, bomekan@online.no
/ 2
-
-
-
Brødr. Berntsen AS, www.bberntsen.no
/ 3
-
Brødrene Midthaug AS, www.midthaug.no
/ 2
-
-
BSI Service AS, www.bsiservice.no
/ 2
-
-
-
Byemark Stål AS, www.byemark.no
/ 2
-
-
-
Byggmetall, www.byggmetall.no
/ 2
-
-
-
Bygg Teknisk Stål AS, www.btstal.no
/ 3
-
-
-
Contiga AS, Kongsvinger, www.contiga.no
/ 3
- 2
Christie & Opsahl AS, www.christie.no
/ 2
-
-
-
E.A. Smith AS, avd. Smith Stål Nord Trondheim, www.smith.no
/ 3
-
-
-
E.A. Smith AS, avd. Smith Stål Vest Bergen, www.smith.no
/ 3
-
E.A. Smith AS, avd. Smith Stål Øst Holmestrand, www.smith.no
/ 3
-
-
-
Edvind Hansen AS, www.edvindhansen.no
/ 2
-
-
-
Einar & Kaares Mekaniske A/S, www.ekmekaniske.no
/ 3
- 2
-
-
EMV Construction AS, www.emvc.no
/ 3
- 2
-
EuroWeld AS, www.euroweld.no
/ 2
-
-
-
Fagstål AS, www.fagstaal.no
/ 2
- 3
-
-
Fana Stål AS, www.fanastaal.no
/ 2
-
-
-
Fana Stålservice AS, fanastaalsmed@gmail.com
/ 2
-
-
-
FerroZink Trondheim AS, www.ferrozink.no
/ 2
-
Finneid Sveiseverksted A/S, www.finneidsveis.no
/ 3
- 2
-
-
Fiskum Plate & Sveiseverksted AS, www.fiskum-sveis.no
/ 3
-
-
-
Frank Smed AS, www.franksmed.no
/ 2
- 3
-
-
Furstål AS, www.furstal.no
/ 2
-
-
-
GBS Produkter AS v/ GBS produkter OÜ, www.gbsprodukter.no
/ 2
-
-
-
Gjeraldstveit Mekaniske AS, www.gjeraldstveit.no
/ 2
-
-
-
Glør AS, www.glor.as
/ 2
-
-
-
Gnist Industriservice AS, www.gnist.no
/ 2
- 2
-
-
Hallgruppen AS, www.hallgruppen.no
/ 3
-
-
-
Hammerfest Industriservice AS, www.hisas.no
/ 4
- 2
Hansen Sveis og Montering AS, www.hansen-sveis.no
/ 3
- 2
-
-
Harasjøen Mekaniske AS, www.haramek.no
/ 2
-
-
-
Hergun Sveiseindustri AS, www.hergun.no
/ 2
-
-
-
Hiltula AS, www.hiltula.no
/ 2
- 3
-
-
HMR Group v/ HMR Husnes AS, www.hmr.no
/ 4
- 2
-
IMO Sveiseindustri AS, www.imosveis.no
/ 3
-
-
-
IMTAS Prosjekt AS, www.imtas.no
/ 2
-
-
-
Industrisveis AS, www.industrisveis.no
/ 2
-
-
-
Invisible Connections AS (før: SB Produksjon AS), www.invisibleconnections.no
/ 2
-
-
-
IPOA AS, www.ipoa.no
/ 2
-
-
-
Ivar Bråthen Mekaniske AS, www.braathenmek.no
/ 3
- 2
-
-
JHS Engineering AS, www.jhs.no
/ 4
-
-
-
Johs Sælen & Sønn AS, www.selen.no
/ 2
- 3
-
-
JoMek Sveis AS, www.jomek.no
/ 3
- 2
-
-
Kynningsrud Prefab AS, www.kynningsrud.no
/ 3
- 2
-
-
Lafopa Industrier, www.lafopa.no
/ 3
- 2
-
-
LECOR Stålteknik AB, www.lecor.se
/ 4
- 2
-
-
Leif Hübert Stål AS, www.hubert.no Avd. Søgne
/ 4
-
-
Leif Hübert Stål AS, www.hubert.no Avd. Larvik
/ 4
-
-
Lindab AS v/ Lindab Sverige AB, www.lindab.no
/ 3
-
Litana Norge AS / Litana ir Ko, www.litana-group.com
/ 3
- 2
Llentab AS, www.llentab.no
/ 3
-
-
-
Lonbakken Mekaniske Verksted AS, lonbakken.no
/ 3
- 2
-
-
LSI Welding AS, lsiwelding.no
/ 4
- 2
-
Lysaker & Thorrud AS, www.lystho.com
/ 3
-
-
-
Maritim Sveiseservice AS, www.maritim-sveis.no
/ 3
- 2
MCE AS, www.mce.no
/ 2
-
-
-
Mekanor AS, www.mekanor.no
/ 2
-
-
Meko AS, www.meko.no
/ 2
-
-
-
Mesta AS, region midt, www.mesta.no
/ 3
-
-
-
Metacon AS, www.metacon.no
/ 3
-
-
-
Møre Stål AS, www.mørestål.com
/ 2
-
-
-
Nils Løff AS, www.nilsloff.no
/ 3
-
-
-
Nitek AS, www.nitek.no
/ 2
-
-
-
Norax AS, www.norax.no
/ 2
-
-
-
Norsk Stål AS, www.norskstaal.no
/ 4
-
-
Nortech AS, www.nortech.no
/ 3
- 2
-
-
Næsset Mek. Verksted AS, www.naessetmek.no
/ 2
-
-
-
O.B.Wiik AS, www.obwiik.no
/ 3
-
-
-
Ofoten Mek AS, www.ofotenmek.no
/ 3
-
-
-
OK Vedlikehold AS, www.okvas.no
/ 2
-
-
Oppland Stål AS, www.opplandstaal.no
/ 3
- 2
-
-
OPS Mekanisk AS, www.opsas.no
/ 3
- 2
Orkla Stålkonsult AS, www.orklastal.no
/ 2
- 3
-
-
PRETEC AS, www.pretec.no
/ 3
-
-
Rosmek AS, www.rosmek.no
/ 3
-
-
-
Rustfri Eksperten AS, www.rustfrieksperten.no
/ 2
-
-
-
Ruukki Construction Oy, www.ruukki.com
/ 4
- 2
Røkenes AS, www.rokenes.no
/ 3
-
-
Røra Mek. Verksted AS, www.roramek.no
/ 2
-
-
-
Safe Exit AS, www.safeexit.no
/ 2
-
-
-
/ 3
-
-
-
Skanska Stålfabrikken, www.skanska.no
/ 3
-
Skar Industriservice AS, www.skarindustri.no
/ 2
- 2
-
-
Skipnes Mek. Verksted AS, www.skipnesmek.no
/ 2
-
-
-
SL Mekaniske AS, www.slmekaniske.no
/ 3
- 2
-
Stamas Productions AS, www.productions.stamas.no
/ 3
-
-
Stene Stål Produkter AS, www.stenestal.no
/ 3
-
-
-
Stjern Stål AS, www.stjern.no
/ 2
-
-
-
Stokke Stål AS, www.stokkestaal.no
/ 3
- 2
-
-
Stål & Fasade AS, www.stalfasade.no
/ 3
-
/ 2
-
-
-
Stålbyggeren AS, www.stalbyggeren.no
/ 2
-
-
-
Stålteknikk AS, www.staalteknikk.no
/ 2
-
-
-
Sveen Mekaniske AS, www.sveenmekaniske.no
/ 2
- 3
-
-
Sveis & Maskinteknikk AS, www.smtas.no
/ 2
- 3
-
-
Sveisemekanikk AS, www.sveisemekanikk.no
/ 3
- 2
-
-
Syljuåsen AS, www.syljuaasen.no
/ 2
-
-
-
Søgne Stål AS, soedal@hotmail.com
/ 3
- 2
-
-
Sørmaskinering AS, www.sormaskinering.no
/ 2
-
-
-
Tata Steel Norway Byggsystemer AS, www.tsbsnordic.no
/ 2
-
-
-
Tibnor AS, www.tibnor.no, avd. Oslo
/ 4
-
-
-
Tibnor AS, www.tibnor.no, avd. Bryne
/ 4
-
-
-
Tibnor AS, www.tibnor.no, avd. Trondheim
/ 4
-
-
-
Tratec Koab AS, www.koab.no
/ 3
-
-
-
Trondheim Stål AS, www.trondheimstaal.no
/ 3
-
UNI STÅL AS, www.unistaal.no
/ 2
- 3
-
-
Uthaug Industri & Skipsservice AS, www.uthaugindustri.no
/ 2
-
-
-
Vevle Mek. Verkstad AS, www.vevlemek.no
/ 2
-
-
-
Vikan Sveis, www.vikansveis.no
/ 2
-
-
-
Vinje Industri AS, www.vinjeindustri.no
/ 3
-
-
Vitec AS, www.vitec.as
/ 4
- 2
 
VM sveis og montering AS, www.vmgruppen.no
/ 2
- 3
-
-
Øysand Stål AS, www.oysandstal.no
/ 2
-
-
-
Åkrene Mek. Verksted AS, www.aakrene-mek.no
/ 3
- 2
-
-


NB! Utgiver, Norsk Stålforbund, tar ikke ansvar for at listen over, til enhver tid, er korrekt. Oversikten over sertifiserte medlemsforetak er basert på innsendte kopier av sertifikater fra respektive foretak. Det forutsettes at foretak som har endringer i sine sertifikater, eller som ikke lengre er sertifisert, snarest melder i fra til Norsk Stålforbund.

Kart over 1090-sertifiserte medlemsforetak: KLIKK HER